050-980-2211     

       

מורה ותלמידה נותנות כיף

הצוות שלנו

ויקה

ויקה איוונובה

היי, אני ויקטוריה, מאמנת ראשית ומנהלת מקצועית של מכבי אושן חדרה. נולדתי, גדלתי והתחנכתי בסנט פטרסבורג, רוסיה ועליתי בשנת 2017 לישראל. קפצתי למים בפעם הראשונה קצת אחרי גיל ארבע מאז אני והמים זה סיפור של אהבה, מקצוענות והתמדה. אני אלופת רוסיה בשחייה בסגנון חזה שנתיים ברציפות ובעלת תואר שני בחינוך גופני וגם בהנדסת תוכנה מאוניברסיטה ברוסיה. השחיה מייצגת עבורי הישגיות, למידה וחתירה למצוינות והמוטו שמנחה אותי מאז ומעולם הוא השגת המטרות שהצבתי לעצמי ולחניכים שלי תוך כדי הנאה וסיפור מהדרך. בהצלחה.
אילן

אילן רופאייזן

נעים מאד, אני אילן רופאייזן, מאמן שחיה בכיר במכבי אושן חדרה.בעל תואר שני בחינוך גופני, מורה ומחנך כיתה י' בבי"ס לחינוך מיוחד.קריירת האימון שלי כוללת 12 שנה בהפועל עמק חפר כמאמן שחיה בגילאים הצעירים ומאמן ראשי באגודה. במקביל הייתי חלק מסגל המאמנים של נבחרת הקדטים של ישראל בשחייה. בשנתיים האחרונות חלק מצוות המאמנים והצוות המקצועי של אגודת "מכבי אושן חדרה".
בין אם בחרתם בשחיה כהענף התחרותי והישגי ואתם מעוניינים להשתתף בתחרויות ובשיגרת אימונים מתאימה או כשהשחיה היא עבורכם תחביב להנאה, התפתחות ואורח חיים בריא, השחייה תורמת ליכולות הפיזיות, הריאות ומאפשרת גם סוג של שקט נפשי והתנתקות…מאחל לכולנו הצלחה ו.. נתראה בבריכה.

אור

אור תמיר

נעים מאד, אני אור, מאמנת שחיה במכבי אושן חדרה. נכנסתי לעולם השחיה כבר בגיל 7 ואני שחיינית כבר 17 שנה בין היתר בהפועל עמק חפר, דולפין נתניה ונבחרת ישראל אני בוגרת תואר ראשון במדעי הספורט בארה"ב ומתחילה בקרוב לימודי תואר שני בביומכניקה. במהלך הלימודים לתואר שחיתי במשך 4 שנים בליגת מכללות אני מאמינה ששחייה זה כמו פיזיותרפיה לגוף. אני דואגת תמיד ליצור לילד חוויה טובה במים עוד לפני שמתחילים לשחות חשוב שהבריכה תשקף הקשר חיובי ונעים לילד מה שיפתח את הדרך ללימוד ותרגול בהנאה.
סוזנה

סוזנה גונדרה

נעים מאד, אני סוזנה, מאמנת חוגים שנתיים במכבי אושן חדרה. נולדתי בארגנטינה ועליתי לארץ בגיל 16, אני בעלת תואר ראשון ושני בחינוך גופני עם ניסיון של יותר מ-40 שנה בחינוך במים והדרכת שחייה לילדים. אני מאמינה ורואה כל יום עד כמה שחייה תורמת לשיפור קואורדינציה, חיזוק מערכת לב ריאה ןמעצימה את תפקוד המוח ומעניקה לילדים ביטחון עצמי וכישורים חברתיים שמשפיעים מאוד על ההערכה העצמית בזמני הפנוי אני סקיפרית וצוללנית מקצועית בעלת 3 כוכבים עם מעל ל500 צלילות בים.
ויטלי

ויטלי משצריאקוב

היי, אני ויטלי, מאמן שחייה במכבי אושן חדרה. גדלתי ולמדתי בסיביר רוסיה, התחלתי לשחות בגיל 6 ולמדתי בבית ספר בכיתת ספורט זכיתי באליפות שחיה בסיביר כמה פעמים ואני בוגר בוגר תואר שני באוניברסיטה באימון שחייה ותרבות גופנית בספורט. המסר שלי לכל מי שרוצה להתחיל לשחות הוא ששחיה היא הספורט היחיד שבו כל קבוצות השרירים והאיברים הפנימיים מתפתחות בצורה מאוזנת ואורגנית בכל שלב בהתפתחות ובכל גיל. בהצלחה!"

לעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי 

לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי עלעי לחי לחי לחי לחי לחי לחי לח ילחי לחע ליע חיע חי ע

דילוג לתוכן